Pentru asteptarile mele a fost un film slabut, ma asteptam la mai mult. Jocul actorilor este bun, foarte bun pentru niste dialoguri care se petrec in curtea din spate a casei si in care gardul la care se tot lucreaza este un laitmotiv important. Bine, nu chiar atat de important dar subliniaza ceva, atrage atentia…
Tag: denzel
The Magnificent Seven sau Westernul Old-School cu iz de Modernism
Am văzut mai demult filmul, dar nu stiu de ce nu am scris despre el. Stii cum e, cand un film te mulțumește, nu prea iti vine sa-l lauzi, iar critici ne-am nascut toți și ne place asta. Cum nu aș vrea sa-l critic, voi incerca sa-l laud! Mie imi place! Daca tot este regizat…

