Cand am auzit prima oara de filmul ăsta mi-am zis “What the fuck? De ce nu?”. Aveam mare incredere in Fassbender, aveam incredere si in cele cateva prietene de pe fb pe când isi dadeau tag sau activitate in filmul asta, iar cum filme d-astea mai “saiăns-ficșăn” de care-mi plac mie, nu prea mai erau…
