A fost o perioada interesanta, probabil ca atunci ”mi-am facut mana” cu scrisul, cu vorbele. Nu era net, nu erau calculatoare si socializare decat prin… scrisori si corespondenta. Probabil ca eu am adus Posta in halul in care se afla acum, am secatuit-o de puteri inca de prin 1992. Au fost niste ani in care…
Tag: scrisoare
Scrisoarea cățelușei Brenda către un… Blogger Anonim :)
Țin să precizez încă din start ca au trecut şaptesprezece ani de când mă cunosc cu așa-numitul blogger de doi lei (dupa părerea mea) sau de 500 de euro (dupa părerea altor bloggeri invidioşi pe succesele altuia; succese in muncă, desigur) pe numele de scenă blogosferică… Mandachisme. Da, ştiu, cum ar zice şi Paraziții ”un…

